Наша прогулянка починається з подвір’я коледжу.

Щоранку студенти та викладачі на чолі з директором зустрічаються на ранковій лінійці. Після привітання студенти направляються на пари.

За станом здоров’я студенті пильно слідкує медичний працівник, а отримати кваліфіковану допомогу можна у медичному кабінеті.

На території коледжу працює студентське кафе, де пропонують свіжу та смачну їжу.

Коледж починається з прохідної, де за безпекою студентів пильно слідкує охорона.

Залишити свій верхній одяг студенти можуть у теплій та великій роздягальні.

В приміщені коледжу багато кабінетів, в яких студенти вивчають загальні та профільні дисципліни. Отож, пропонуємо цікаву прогулянку по нашим профільним кабінетам. На першому поверсі знаходяться кабінети інформатики. В кожному кабінеті сучасні комп’ютери, підключених до інтернет-мережі. Також в кабінетах бездротові точки доступу Wi-Fi. Студентам відведено індивідуальні місця, де можна виконувати завдання на парах та домашні завдання після пар. Також в кабінетах використовується портативні проектори для надання теоретичної наочної інформації.

Наше знайомство з коледжем продовжуємо затишним коридором. Тут на стінах висять картини, подаровані випускниками коледжу на згадку про себе.

На другому поверсі студентів зустрічає перший профільний кабінет «Педагогіки». Майбутні викладачі та перекладачі знайомляться з основами педагогіки та перекладу. Кабінет оснащений мультимедійним проектором та наочними посібниками.

Також профільним кабінетом є кабінет «Економіки». Тут зосереджений увесь основний та додатковий матеріал для поглибленого вивчення економічних дисциплін: економіка, економічна теорія, світова економіка, мікро- та макро економіка.

Спеціалізований кабінет «Світової літератури» дає змогу поринути у світ літератури, зрозуміти її тонкощі. А мультимедійний проектор допомагає наочно засвоїти весь необхідний учбовий матеріал.

Піднімаємося на 3 поверх.В коридорі 3 поверху знаходяться інформаційні стенди про життя та структуру коледжу.

Кабінет «Правознавства» надає можливість студентам наочно засвоїти інформацію про судові та правові органи нашої держави. Гасла в кабінеті змушують глибше розуміти чинники законодавства.

В кабінет «Української мови» затишна атмосфера, яка налаштовує на краще сприйняття національних здобутків, а також засвоїти структурний теоретичний матеріал з української мови. Кабінет також оснащений сучасними технологічними засобами.

Як краще зрозуміти квадратні рівняння, тангенси та котангенси розповідає кабінет «Математики». А портрети відомих світил математики надихають на рішення математичних задач.

Кожна сучасна людина мріє досконало володіти хоча б однією іноземною мовою. В цьому нашим студентам допомагають об лаштовані телевізорами та наочними посібниками кабінети іноземної мови.

Спорт – це життя! Тримати у формі своє тіло та здоровий дух студентам допомагає спортивні зали коледжу: тренажерний зал, фітнес зал та зал бойових мистецтв.

А на об лаштованому спортивному стадіоні проходять заняття з фізичної культури та спортивні змагання