Змагання

Тиждень фізичної культури та спорту

Тиждень фізичної культури та спорту у Фаховому та Медичному фаховому коледжах Міжнародного гуманітарного університету при підтримці Президента Міжнародного гуманітарного університету Сергія Васильовича Ківалова!

Спорт є невіддільною частиною навчального і виховного процесу. Спортивний комплекс Міжнародного гуманітарного університету є одним з кращих в Україні, на якому регулярно проходять всеукраїнські та міжнародні змагання з різних видів спорту.

До Дня фізичної культури та спорту у Фаховому та Медичному фаховому коледжах Міжнародного гуманітарного університету під керівництвом викладача фізичної культури Судака В.А пройшов тиждень спорту.

У турнірі спортивної гри «Веселі старти» перше місце посіла збірна група спеціальності «Право». У турнірі з футболу, який проходив на стадіоні Міжнародного гуманітарного університету перемогла збірна 2 курсу Коледжу МГУ.

Завершився тиждень спорту велосипедною прогулянкою по Трасі здоров’я та відкритим тренуванням по боксу, який провели керівництво та вихованці клубу STAFF.

Головна мета спортивних змагань — залучення студентів до занять спортом і фізичною культурою, а також — пропаганда активного здорового способу життя!

Бажаємо кожному студенту бути у спортивній формі та вести активний спосіб життя.