Новини

Правовий бліц-турнір у Інституті права, економіки та міжнародних відносин

За підтримки Президента Міжнародного гуманітарного університету, академіка Ківалова С.В. та за сприяння Головного територіального управління юстиції в Одеській області в рамках реалізації Загальнонаціонального проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» в Інституті права, економіки та міжнародних відносин пройшов правовий бліц-турнір.

У першому раунді турніру команди продемонстрували свої знання з історії права.

У другому раунді відповідали на запитання-задачі щодо законодавства. Останній раунд пройшов у формі дебатів. Учасникам необхідно було розглянути тему з позиції доповідача, опонента і рецензента, внести свої пропозиції.

Вітаємо студентів Коледжу Міжнародного гуманітарного університету з почесним ІІ місцем, команду Brainstorm, а саме: Коєва Миколу (капітан), Янц Володимира, Степаненко Віталіну, Куркудим Валерію, Репетій Світлану! Відмічаємо всіх учасників команд, які продемонстрували високий рівень правових знань та уміння застосовувати їх на практиці.

Щиро вдячні тренерам команд, які знайшли час у своєму щільному робочому графіку для підготовки студентів на високому рівні.