Свято

Вітання Президента МГУ Сергія Ківалова з Днем вчителя

«Щорічно 5 жовтня в більш ніж 100 країнах світу відзначають професійне свято всіх вчителів, викладачів і працівників сфери освіти – Всесвітній день вчителя. Офіційно він був заснований в 1994 році. І хоча в нашій країні День вчителя прийнято відзначати в першу неділю жовтня, всі святкові заходи проводяться в п’ятницю напередодні. Саме в цей день учні вітають своїх педагогів і готують для них святкові концерти.
Народна мудрість гласить, що є тільки одна професія від Бога, а все решта – від учителя. Адже саме завдяки педагогам ми змогли стати грамотними і здобути освіту, завдяки їм здобувають освіту наші діти і внуки. Упевнений, що у кожного з нас був такий учитель, добрі спогади про якого ми пронесли крізь усе своє життя.

Дорогі педагоги! Для своїх учнів ви мудрі наставники і віддані друзі, ви втішаєте їх у важку хвилину і надихаєте на великі звершення. Ви присвячуєте роботі весь свій вільний час, часто не отримуючи за це належної матеріальної винагороди. І як же важливо, що незважаючи ні на які труднощі вдається зберегти в своєму серці любов до професії і своїх вихованців. У цей святковий день я хочу щиро подякувати за ваше безмежне терпіння і доброту! Від щирого серця бажаю, щоб учні завжди радували своїми успіхами, а робота приносила тільки найщасливіші моменти! », – написав на своїй офіційній сторінці на Facebook президент Міжнародного гуманітарного університету Сергій Ківалов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *