Свято

У Міжнародному гуманітарному університеті відсвяткували День знань

1 (14)
« 1 of 8 »
Початок нового навчального року в житті учнів і студентів – завжди хвилююча й відповідальна подія. Але для новачків-першокурсників це особливі, ні з чим незрівнянні емоції. В урочистій обстановці в Міжнародному гуманітарному університеті та економіко-правовому коледжі зустріли нових студентів. Для майбутніх фахівців прозвучав гімн alma mater. Студенти принесли клятву університету і з рук президента МГУ, академіка Сергія Ківалова отримали символічний студентський квиток і залікову книжку. Талановиті студенти Міжнародного гуманітарного університету дружно зустріли нових членів свого колективу. На святі виступили танцювальні колективи, лауреати міжнародних пісенних конкурсів, а також учасники українського телевізійного шоу “Х-Фактор”. Першим привітав новоспечених студентів президент Міжнародного гуманітарного університету Сергій Ківалов. Народний депутат впевнений, висококваліфікований професорсько-викладацький склад і європейська система освіти університету дозволить підготувати справжніх професіоналів.

«У цьому році рекордна кількість випускників шкіл стали студентами Міжнародного гуманітарного університету. Напевно, не випадково ми зробили загальний набір майже півтори тисячі. Я вважаю, що це хороший результат.
Успіх Міжнародного гуманітарного університету полягає в тому, що ми динамічно розвиваємо міжнародне співробітництво, впроваджуємо в навчальний процес найсучасніші навчальні програми і створюємо для наших студентів умови не тільки для навчання, але і для занять спортом, культурного розвитку. У цей урочистий день я від щирого серця хочу привітати Вас з такою важливою у Вашому житті подією, адже сьогодні у Вас не просто початок нового навчального року, а й початок найважливішого етапу у Вашому житті – етапу отримання нових знань і професійного становлення. І те, що Ви пройшли цей конкурсний відбір і вступили до нас, говорить про те, що Ви – найкращі. Я повністю переконаний, що Вам сподобається у нас вчитися, що вам буде цікаво і отримані знання і досвід стануть хорошим початком Вашої успішної кар’єри. Зараз у Вас починається найпрекрасніша, найяскравіша в житті пора – студентські роки і я щиро бажаю, щоб Ви провели їх найкращим чином. Будьте активними, цілеспрямованими, відкритими до всього нового, не бійтеся проявляти ініціативу, ну а ми Вам обов’язково в цьому допоможемо! » – сказав Сергій Ківалов.У минулому році Міжнародний гуманітарний університет відзначив 15-річчя з моменту свого заснування. МГУ динамічно розвивається і зберігає лідерство за кількістю іноземних студентів. Також вищий навчальний заклад надає диплом європейського зразка. Університет уклав договори про співпрацю з рядом державних установ, українських і зарубіжних компаній, освітніх центрів, туристичних фірм, бюро перекладів. У зв’язку з цим у студентів є можливість пройти практику в країнах Європи, а також в Китаї і США.Відвідав Міжнародний гуманітарний університет і привітав першокурсників народний депутат України Дмитро Голубов. Мені радісно бачити молодих людей, які зробили правильний вибір і вибрали потрібні професії для нашого міста. У Міжнародному гуманітарному університеті навчається багато іноземців, вони приїжджають до нас, тому що тут дають знання і затребувану професію. Я вважаю, що Сергій Васильович – це та людина, завдяки якій університет з’явився і ось уже 15 років поспіль розвивається і процвітає. Якщо ми подивимося навколо – всюди будується багатоповерхівки, на яких дуже легко заробити. Але Сергій Васильович пішов по більш складному шляху, він створив тут університет, тому що він вкладає в майбутнє, в одеситів, яке будуть тут навчатися, здобувати освіту і розвивати наше рідне місто ».

Випускники Міжнародного гуманітарного університету успішно працюють на державній службі, в правоохоронних органах, банках, фінансових установах, провідних підприємствах, українських та зарубіжних компаніях, освітніх установах. Хороші знання іноземних мов і наявність міжнародного досвіду відкривають для випускників Міжнародного гуманітарного університету широкі перспективи працевлаштування за кордоном. Це і є важливим показником успіху вищого навчального закладу. За підтримки Всеукраїнської федерації макотокай карате на базі університету створено Центр бойової підготовки. Таким чином, до моменту закінчення Інституту права, економіки та міжнародних відносин випускники мають всі необхідні навички для складання фізичних нормативів при працевлаштуванні  в правоохоронні органі та мають великі успіхи в професійному спорті.

Також Міжнародний гуманітарний університет уклав угоду про співпрацю між Інститутом права, економіки та міжнародних відносин та Інститутом європеїстики факультету політичних наук і міжнародних відносин Варшавського університету, яка передбачає отримання студентами Міжнародного гуманітарного університету подвійних дипломів.

В цьому році було здійснено рекордний набір в Економіко-правовий і Медичний коледжі – до навчальних закладів надійшло понад 400 випускників шкіл.

Крім того, в університеті здійснюють підготовку унікальних фахівців на факультеті мистецтва і дизайну. Це майбутня творча еліта нашої країни – ведучі і диктори радіо і телебачення, оператори, режисери та звукорежисери кіно і телебачення, дизайнери. А в новому навчальному році в МГУ відкривають ще одну популярну спеціальність – вокал.

Міжнародний гуманітарний університет співпрацює з багатьма провідними вищими навчальними закладами Європи та Азії. МГУ є партнером Центрального університету Китаю у справах національностей. Протягом багатьох років ВНЗ підтримує партнерські відносини з Німецькою службою академічного обміну. Міжнародний гуманітарний університет надає широкий вибір іноземних мов для вивчення – крім звичних нам європейських мов – англійської, німецької, французької, італійської та іспанської студенти факультету лінгвістики та перекладу мають можливість вивчати такі популярні на сьогоднішній день східні мови як арабська та китайська, а також новогрецьку мову.

На базі університету відкрили першу в Україні ультрасучасну студентську стоматологічну клініку, яка стала найпотужнішим медичним та навчальним центром міста. З нинішнього року відкрито аспірантуру за спеціальністю «Стоматологія» і нова спеціальність «гігієніст» або «зубний технік» в Медичному коледжі. Вже завершено будівництво другої студентської стоматологічної клініки, яка зовсім скоро відчинить свої двері.

У Міжнародному гуманітарному університеті створена краща в нашій країні матеріально-технічна база і вона продовжує вдосконалюватися. Справжня гордість університету – спортивний комплекс на 8-й станції Великого фонтану на березі моря, який став центром розвитку різних олімпійських видів спорту і місцем проведення всеукраїнських і міжнародних змагань. Ну а зовсім скоро на базі університету відкриють ультрасучасний Центр кібербезпеки і цифрових технологій. Це дозволить значно підвищити рівень підготовки IT-фахівців.

Детальніше: http://www.slovo.odessa.ua/main/29956-v-mezhdunarodnom-gumanitarnom-universitete-otprazdnovali-den-znaniy.html#ixzz5RB0QFd3C

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *