Свято

День фармацевтичного працівника

Оприлюднено

До Дня фармацевтичного робітника в Медичному фаховому коледжі Міжнародного гуманітарного університету за підтримки партнерів мережі аптек АКС пройшло ТОК-ШОУ “Аптека майбутнього” для студентів спеціальності “Фармація”.

Свято

Вітаємо Шмалько Юлію Вікторівну!

Оприлюднено

Коледж Міжнародного гуманітарного університету вітає з Днем народження викладача зарубіжної літератури Шмалько Юлію Вікторівну! Бажаємо успіхів, міцного здоров’я, підтримки близьких людей та впевненості в собі. Щоб кожен день був наповнений радістю та незабутніми враженнями! Залишайтеся таким же добрим та цікавим викладачем!

Свято

Коледж Міжнародного гуманітарного університету вітає з Днем знань!

Оприлюднено

Традиційно, за підтримки Президента Міжнародного гуманітарного університету, академіка Сергія Ківалова, 31 серпня відбувся урочистий захід для студентів першого курсу Коледжу Міжнародного гуманітарного університету, присвячений Дню знань!

Свято

З Днем захисту дітей!

Оприлюднено

Фаховий коледж Міжнародного гуманітарного університету вітає з Днем захисту дітей.
Керівництво та викладачі Коледжу МГУ хочуть привітати всіх студентів, а також їх батьків з Міжнародним Днем захисту дітей!
Нехай Ваші діти ростуть здоровими, життєрадісними та не перестають радувати Вас своїми посмішками!
Бажаємо всім міцного здоров’я, безтурботного дитинства й успіхів у майбутньому!

Свято

З Всесвітнім днем вишиванки!

Оприлюднено

Вишиванка — це народний одяг, який об’єднує всіх українців. Вона важлива складова українського національного вбрання.
Студенти та викладачі Фахового коледжу Міжнародного гуманітарного університету приєднується до привітань — з Днем вишиванки!

Свято

Вітаємо Нетребенко Анжелу Миколаївну!

Оприлюднено

Фаховий коледж Міжнародного гуманітарного університету вітає з днем народження викладача української мови та літератури – Нетребенко Анжелу Миколаївну! Бажаємо Вам міцного здоров’я та гарного настрою, чудових ідей та щасливих днів…