Змагання

Парамедик 2019

Оприлюднено

Учебный Центр Sar и Одесский медицинский институт Международного гуманитарного университета 14 декабря принимал в своих стенах соревнования «Парамедик 2019».
Поздравляем студентов Колледжа Международного гуманитарного университета, которые впервые принимали участие, с почетным ІІ местом…

Змагання

Вітаємо Чеботаренко Антона!

Оприлюднено

Вітаємо студента Коледжу Міжнародного гуманітарного університету ІІІ курсу спеціальності «Право» Чеботаренко Антона з отриманням звання Чемпіона світу Всесвітньої організації карате та змішаних бойових мистецтв! Бажаємо подальших перемог!

Змагання

ІІ місце у Чемпіонаті з футболу!

Оприлюднено

Вітаємо збірну команду з футболу Коледжу МГУ за зайняте ІІ місце у Чемпіонаті з футболу Міжнародного гуманітарного університету на Кубок Президента МГУ, академіка С.В.Ківалова!
Ви – найкращі, Коледж МГУ пишається Вами!

Змагання

Вітаємо Мелюх Олександру!

Оприлюднено

Вітаємо Мелюх Олександру студентку ІІ курсу Економіко-правового коледжу 22 групи «Початкова освіта»!На Київському відкритому Чемпіонаті з ірландських танців “Kiev Open Feis 2018”. Вона посіла 1 та 2 місце з переходом в професійну категорію. Бажаємо подальших перемог!

Змагання

Вітаємо Чеботаренка Антона!

Оприлюднено

Вітаємо Чеботаренка Антона із черговою перемогою — отриманням звання Чемпіона світу!З 16-го по 18-те листопада 2018 року в Італії студент ІІ курсу спеціальності «Право» Економіко-правового коледжу Міжнародного гуманітарного університету в складі збірної команди України на відкритому кубку світу — 2018 (WUKO) у розділі “контак куміте” посів І місце!Бажаємо подальших перемог, так тримати!

Змагання

Брейн-ринг

Оприлюднено

14.11.18 відбувся БРЕЙН-РИНГ, організований викладачем фізики та астрономії Аведенко В.С.Брейн-ринг — гра між двома (і більше) командами у відповіді на питання. У грі приймали участь студенти 11 групи «Правознавство», 13 групи «Початкова освіта», 15 групи «ЕП+КІ» та 17 групи «Дизайн», які змогли показати свої знання з фізики та вміння працювати командою!Багато цікавих питань та загадок […]

Змагання

Вітаємо Мелюх Олександру!

Оприлюднено

Вітаємо Мелюх Олександру, студентку І курсу “Початкова освіта” Економіко-Правового коледжу Міжнародного гуманітарного університету за зайняте VI місце в чемпіонаті світу з ірландського степу!