Змагання

Вітаємо збірну команду з футболу!

Оприлюднено

Фаховий коледж Міжнародного гуманітарного університету вітає збірну команду з футболу, яка виборола перше місце в відбірковому турнірі до чемпіонату з футболу Міжнародного гуманітарного університету серед команд Інституту права, економіки та міжнародних відносин. Наші найкращі!

Змагання

Тиждень фізичної культури та спорту

Оприлюднено

Тиждень фізичної культури та спорту у Фаховому та Медичному фаховому коледжах Міжнародного гуманітарного університету при підтримці Президента Міжнародного гуманітарного університету Сергія Васильовича Ківалова!

Змагання

Парамедик 2019

Оприлюднено

Учебный Центр Sar и Одесский медицинский институт Международного гуманитарного университета 14 декабря принимал в своих стенах соревнования «Парамедик 2019».
Поздравляем студентов Колледжа Международного гуманитарного университета, которые впервые принимали участие, с почетным ІІ местом…

Змагання

Вітаємо Чеботаренко Антона!

Оприлюднено

Вітаємо студента Коледжу Міжнародного гуманітарного університету ІІІ курсу спеціальності «Право» Чеботаренко Антона з отриманням звання Чемпіона світу Всесвітньої організації карате та змішаних бойових мистецтв! Бажаємо подальших перемог!

Змагання

ІІ місце у Чемпіонаті з футболу!

Оприлюднено

Вітаємо збірну команду з футболу Коледжу МГУ за зайняте ІІ місце у Чемпіонаті з футболу Міжнародного гуманітарного університету на Кубок Президента МГУ, академіка С.В.Ківалова!
Ви – найкращі, Коледж МГУ пишається Вами!

Змагання

Вітаємо Мелюх Олександру!

Оприлюднено

Вітаємо Мелюх Олександру студентку ІІ курсу Економіко-правового коледжу 22 групи «Початкова освіта»!На Київському відкритому Чемпіонаті з ірландських танців “Kiev Open Feis 2018”. Вона посіла 1 та 2 місце з переходом в професійну категорію. Бажаємо подальших перемог!

Змагання

Вітаємо Чеботаренка Антона!

Оприлюднено

Вітаємо Чеботаренка Антона із черговою перемогою — отриманням звання Чемпіона світу!З 16-го по 18-те листопада 2018 року в Італії студент ІІ курсу спеціальності «Право» Економіко-правового коледжу Міжнародного гуманітарного університету в складі збірної команди України на відкритому кубку світу — 2018 (WUKO) у розділі “контак куміте” посів І місце!Бажаємо подальших перемог, так тримати!