Новини

Відвідуваня Одеського музею східного та західного мистецтва

Оприлюднено

Студенти ІІ курсу Економіко-правового коледжу спеціальності “Дизайн” за ініціативи ст. викладача Карпушкіна О.М. відвідали Одеський музей східного та західного мистецтва. З 14 по 26 березня 2019 року Одеський музей західного та східного мистецтва представляє ювілейну виставку Народного художника України Анатолія Олександровича Горбенка до 75-річчя з дня народження. Анатолій Олександрович Горбенко – романтик за духом, за […]

Новини

Вітаємо Дмитрієва Олександра!

Оприлюднено

Вітаємо Дмитрієва Олександра з черговою перемогою! Студент III курсу спеціальності “Право” Економіко–правового коледжу зайняв 3 місце на 1 етапі Кубку України міста Львів, який проходив з 07.03.19 по 10.03.19.

Новини

Вітаємо Воскобойникову Олександру!

Оприлюднено

Студентка І курсу Економіко–правового коледжу Міжнародного гуманітарного університету спеціальності “Економіка” Воскобойникова Олександра стала членом Міжнародної Ради при одеському міському голові. Вона є членом комісії з питань дотримання законності та захисту прав молоді Міжнародної ради. Вітаємо!

Новини

Вітаємо, Воскобойникова Олександра!

Оприлюднено

Студентка І курсу Економіко–правового коледжу Міжнародного гуманітарного університету спеціальності “Економіка” Воскобойникова Олександра стала членом Міжнародної Ради при одеському міському голові. Вона є членом комісії з питань дотримання законності та захисту прав молоді Міжнародної ради.

Новини

День відкритих дверей

Оприлюднено

Міжнародний гуманітарний університет запрошує 2 березня об 11:00 годині на День відкритих дверей. Міжнародний гуманітарний університет запрошує 2 березня об 11:00 годині на День відкритих дверей, за адресою: м.Одеса, вул. Фонтанська дорога, 33.
Ви маєте можливість отримати інформацію щодо вступу до Економіко-правовий коледжу!

Новини

Ознайомча практика «Право»

Оприлюднено

Студенти 2 курсу спеціальності «Право» Економіко-правового коледжу Міжнародного гуманітарного університету проходять ознайомчу практику в юридичних підприємствах (нотаріус, юридична клініка, суд та юстиція). Практиканти знайомляться з нормативно правовою базою, працюють з архівними матеріалами, відвідують судові засідання, переймають досвід та отримують корисні поради від представників правої системи. Студенти Економіко-правового коледжу Міжнародного гуманітарного університету задоволені можливістю ознайомлення з […]