Новини

Державна установка «Одеський слідчий ізолятор»

Оприлюднено

В період з 17 грудня по 19 грудня 2019 року студенти ІІ курсу спеціальності Право Коледжу Міжнародного гуманітарного університету разом зі старшим виглядачем Галицькою О.К. відвідали екскурсію на базі державної установи «Одеський слідчий ізолятор» (далі – установа)…

Новини

Тематична екскурсія до Верховної Ради України

Оприлюднено

11 грудня студенти І-ІІІ курсу Коледжу Міжнародного гуманітарного університету спеціальності «Право» разом з кураторами Аведенко В.С. та Браткевич А.О. відвідали тематичну екскурсію до Верховної Ради України та познайомились з найвидатнішими історичними місцями нашої столиці. Усі студенти залишилися в захваті від поїздки!

Новини

Master Class school RIM Сапсан

Оприлюднено

Студенти Коледжу Міжнародного гуманітарного університету І-ІІІ курсів спеціальності «Дизайн» відвідали відкриту лекцію Master Class school RIM Сапсан, яка окреслила тенденції розвитку сучасних трендів, різновиду дизайна в Україні та світі. Наші студенти були у захваті від пізнавальної лекції!

Новини

«Дизайн в різноманітних галузях світу. Дизайн інтер’єру – що це таке?»

Оприлюднено

Для студентів Коледжу МГУ спеціальності «Дизайн» запрошені спікери Ольга Гладушевська – художник, дизайнер, архітектор, засновник студії MasterClasSchool та Арина Давидова – дизайнер, архітектор, засновниця студії дизайну Арини Давидової провели ознайомчу лекцію на тему: «Дизайн в різноманітних галузях світу. Дизайн інтер’єру – що це таке?»

Новини

Одеський музей західного і східного мистецтва

Оприлюднено

Студенти ІІІ курсу Коледжу МГУ спеціальності «Дизайн» разом з викладачем і завідувачкою кафедри кіно й телебачення Міжнародного гуманітарного університету Тетяною Уваровою відвідали Одеський музей західного і східного мистецтва з метою візуального засвоєння матеріалу курсу Історії Мистецтв та переглянути експозиції художників Західної Європи…

Новини

Майстер-клас із надання першої домедичної допомоги

Оприлюднено

18 листопада на базі Коледжу Міжнародного гуманітарного університету відбувся майстер-клас із надання першої домедичної допомоги при невідкладному стані, організатором якого виступив провідний навчальний центр SAR (Учебный Центр Sar)…

Новини

Літературна Одеса

Оприлюднено

Історія міста Одеси існує двічі: в реальності та в літературі. Літературна Одеса — це не просто місто, це художній образ, який збагачує світову літературу. Саме тому, студенти І курсу Коледжу Міжнародного гуманітарного університету спеціальності “Початкова освіта” відвідали усі куточки “літературної Одеси”.

Новини

День української мови та писемності

Оприлюднено

До Дня української мови та писемності студенти ІІ курсу Коледжу Міжнародного гуманітарного університету писали пробне ЗНО з української мови, яке було ініційоване викладачами української мови та літератури!