Історія ЕПК

     Економіко-правовий коледж розпочав свою діяльність у 2003 р. Перший набір студентів відбувся в 2004-2005 навчальному році в кількості 65 осіб. З кожним роком набір студентів збільшувався. Сьогодні коледж — це повністю відповідаючий сучасним вимогам навчання і виховання навчальний заклад, кількість студентів якого становить 680 осіб. Вже 7 років пройшло з моменту першого випуску студентів зі стін нашого навчального закладу. Завдання коледжу — рання профорієнтація учнів середніх шкіл, ступінчаста підготовка молодших спеціалістів за системою коледж-університет.

     Економіко-правовий коледж проводить підготовку молодших спеціалістів за наступними спеціальностями:

  • 5.03040101 «Правознавство»;
  • 5.03050401 «Економіка підприємства»;
  • 5.05010201 «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж»;
  • 5.01010201 «Початкова освіта»;
  • 5.03050802 «Оціночна діяльність».
  • 5.02020701 «Дизайн (Графічний дизайн, Мультимедійний дизайн)».

     Метою сучасної освіти є не тільки якісне забезпечення навчального процесу, а й постійне зміцнення здоров’я підростаючого покоління. На базі коледжу створено відмінний спортивний комплекс, який включає різні зали: тренажерні, тенісні і для фітнесу. Крім того, студенти користуються спортивною базою і стадіоном, тиром, критим кортом спортивного комплексу.

     Завдяки спортивно матеріально-технічній базі, а також висококваліфікованим викладачам фізкультури — всі майстри спорту або кандидати в майстри спорту, — студенти коледжу займають призові місця на міжнародних, обласних та міських змаганнях і в конкурсах.

     Висока увага приділяється культурним і виховним заходам коледжу. Студенти беруть участь у виступах художніх колективів університету, коледжу та міста. Уже стали традиційними конкурси «Містер і Міс коледж». Проводяться тематичні заходи: День знань, День учителя, День української писемності, концерти, присвячені Міжнародному жіночому дню, Дню виведення радянських військ з Афганістану, Дню боротьби зі СНІДом. Стало доброю традицією відвідувати дитячі будинки, де студенти дають концерти і вручають подарунки дітям.