Новини

Економіко-правовий коледж — твоє успішне майбутнє!

Опубликовано

Вибір професії — один з перших життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Викладачі та студенти Економіко-правого коледжу Міжнародного гуманітарного університету ознайомили школярів Арцизського району з особливостями та перевагами навчання в Економіко-правовому коледжі. Учнів зацікавив різноманітний вибір спеціальностей в провідному навчальному закладі України. Економіко-правовий коледж — твоє успішне майбутнє!

Новини

Cтуденти Економіко-правового коледжу відвідали Народний музей історії міліції

Опубликовано

До Дня захисника України та Дня українського козацтва студенти ІІ спеціальності «Право» Економіко-правового коледжу Міжнародного гуманітарного університету відвідали Народний музей історії міліції в м.Одесі. Народний музей міліції в Одесі – це справа усього життя його засновника та директора Василя Давиденка, який власноруч збирав експонати та оформлював колекції. Тому створене з великою любов’ю та ентузіазмом місце […]

Новини

Приемная кампания в Экономико-правовом и Медицинском колледжах

Опубликовано

Второго июля стартовала приемная кампания в Экономико-правовой и Медицинский колледжи Международного гуманитарного университета! Напомним, что приемная комиссия работает ежедневно с 9:00 до 18:00 по адресу: г.Одесса, ул.Фонтанская дорога, 33. Поспеши подать документы до 14 июля! Экономико-правовой колледж — это твоё успешное будущее!

Новини

Студенти ЕПК МГУ взяли активну участь в Чемпіонаті України з Макотокай Карате

Опубликовано

12 травня на базі спортивного комплексу Міжнародного гуманітарного університету відбувся Чемпіонат України з Макотокай Карате. Студенти Економіко-правового коледжу Міжнародного гуманітарного університету взяли активну участь в змаганнях.